بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج یک مسائله مهم در شهر های بزرگ بوده که توصیه می کنیم برای داشتن یک اسباب کشی اسان و امن از بهترین تجهیزات بسته بندی برای این مورد استفاده کنید. برای تهیه تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و انواع لوازم بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی با شرکت باربری تماس بگیرید.

 

تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی استاندارد

از مهم ترین لوازم و تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی می توان به:
  1. کارتن حمل بار ۵ لایه برای اسباب کشی
  2. رگال لباس و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
  3. انواع بابل رپ یا ضد ضربه ها
  4. استرچ رپ یا سلفون و پلاستیک های حباب دار
  5. چسب پهن و محکم
     

به همراه سایر تجهیزات بسته بندی برای اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی شامل ماژیک , برچسب و لیبل و … اشاره کرد.

کارتن بسته بندی و حمل بار

کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای بسته بندی لوازمی که از ارزش کالایی بالایی برخوردارند. با استفاده از این کارتن ها به راحتی در کنار مدیریت راحت جا به جایی از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل فرمایید.

ساک حمل رختخواب

 یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد. و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند.

  • طول ۵۵ سانتیمتر
  •  عرض ۱۲۰ سانتیمتر
  •  ارتفاع ۴۴ سانتیمتر

چسب بسته بندی

وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد. در تمام مراحل بسته بندی از بسته بندی تک به تک شکستنی ها تا سایل بزرگ مثل یخچال و ماشین لباس شویی بسیار پر کاربرد می باشد. و صرف نظر از آن امکان پذیر نیست.

استرج

استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار.

ضربه گیر

ضربه گیر یا حباب دار برای جلو گیری از ضربه خوردن وسایل منزل استفاده میشود. که در اندازه های مختلف میباشد. برای جلو گیری از ضربه خوردن وسایل منزل شما از جمله:

وسایل چوبی.وسایل اشپزخانه.مبل و داخل کارتن برای جلوگیری از شکستن وسایل اشپزخانه و…

تماس با ما